Úvod Ceník

ceník

Jelikož se ceny jednotlivých srubů mění v závislosti na pohybu cen jednotlivých komponentů, rozsahu stavby a výběru zařizovacích předmětů a materiálů, kalkulujeme je vždy pro konkrétního stavitele zvlášť. Pro orientaci je uvedena cena u srubu Axiss C a několika dalších. Ceny jsou platné ke dni kalkulace. Ostatní ceny a aktuální ceny Vám zkalkulujeme na požádání.

Tato cena je konečná a nepřekročitelná, pokud investor v průběhu stavby nepožaduje práce navíc. Konečná faktura je obvykle nižší, neboť využíváme k nákupu akčních cen dodavatelů.

Kompletní cena obsahuje: Stavbu skeletu z profilových trámů, krov, přípravu na střešní krytinu, přípravu na elektroinstalace, vchodové a interiérové dřevěné dveře a zárubně s obložkami, dřevěné eurookna (trojsklo) s rámečkem a obložkami, dřevěnou podlahu, dřevěný strop (palubky), dřevěné schody, základní nátěr proti plísním a škůdcům, rozvody sanity, izolaci stropu a podlahy, standardní elektroinstalace, standardní krytinu střechy (dřevěný šindel) a komín.

Cena obsahuje i cenu dopravy na místo stavby v rámci ČR.

 

Výroba

images/resized/images/stories/demo//g1_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g2_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g3_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g4_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g5_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g6_75_55.jpg

více článků...

Nechte si poradit jak si správě vybrat.
Je srub jen pro nejbohatší ? Samozřejmě že ne.
Bojíte se srubu ve městě ? Není proč se bát.