Úvod Ceník

Patří srub jen do lesa ?

Určitě ne, i když tam mu bude vždy nejlépe. Protože lidi, kteří se pro srub rozhodnou milují přírodu a chtějí ji být co nejblíže. To se samozřejmě projeví časem, kdy zahrada bude hojně osázena stromy a keři aby měli přírodu na dosah.

Jelikož sruby můžeme rozdělit do několika kategorií, tak určitě pro takový zálesácký srub bychom ve městě obtížně hledali místo kam by zapadl. Také styl kanadských srubů se lépe vyjímá obklopen větší zahradou, ale les to být nemusí. Potom to jsou sruby z pravidelných trámů, které jsou vhodné na okraj měst a do vesnického prostředí. Další kategorií srubů jsou stavby z průmyslově opracovaných trámů, jejichž místo může být i v městské zástavbě aniž by si toho člověk všimnul. V každém případě by měl být pozemek pro stavbu srubu dostatečně velký. Pro vaše velké srdce potřebujete i větší prostor.

 

Výroba

images/resized/images/stories/demo//g1_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g2_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g3_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g4_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g5_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g6_75_55.jpg

více článků...

Nechte si poradit jak si správě vybrat.
Je srub jen pro nejbohatší ? Samozřejmě že ne.
Bojíte se srubu ve městě ? Není proč se bát.