Úvod Nabídka Mobilní sruby

Jak vybírat srub ?

Jak už jsme uvedli typů srubových staveb je několik. A každý má své příznivce. Samozřejmě pro lidi s neohraničeným rozpočtem je určitě stylově nejblíž velký kanadský srub. Taková stavba je krásná a působí impozantně, čímž dobře ladí s úspěšností majitele. Ktomu je samozřejmostí i pozemek s udávanou výměrou v hektarech.

Dále se staví mnoho srubů, které měly být jakýmsi kompromisem mezi takovouto stavbou a omezeným rozpočtem. Bydlení je v takovém srubu opět znamenité, ale je to navždy kompromis.

Potom je tu nabídka pro lidi, kteří chtějí také báječně a zdravě bydlet, ale mají kromě této touhy jen skromné úspory a příslib banky na úvěr nebo hypotéku. Naše řešení není v ničem pozadu za předešlýma variantama stavby. Naopak v tepelných úsporách je ještě předčí. Díky průmyslové výrobě trámů a použitých technologií je za málo peněz dosaženo výborného výsledku. Navíc srub postavený naší technologií je realizovaný do 5 měsíců a následný den se již můžete stěhovat.

 

Výroba

images/resized/images/stories/demo//g1_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g2_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g3_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g4_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g5_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g6_75_55.jpg

více článků...

Nechte si poradit jak si správě vybrat.
Je srub jen pro nejbohatší ? Samozřejmě že ne.
Bojíte se srubu ve městě ? Není proč se bát.