Úvod Výroba

Výroba


Srub je vyroben z frézovaných trámů o diametru 17 cm (případně 21 cm) ze smrku, dle přiloženého obrázku profilu, také ostatní stavební prvky jsou ze smrku.

Dodávka hrubé stavby obsahuje: Stavbu skeletu z profilových trámů, krov, přípravu na střešní krytinu, přípravu na elektroinstalace, vchodové a interiérové dřevěné dveře a zárubně s obložkami, dřevěné eurookna (trojsklo) s rámečkem a obložkami, dřevěnou podlahu, dřevěný strop (palubky), dřevěné schody (vše z masivu smrk), základní nátěr proti plísním a škůdcům, dopravu na staveniště a montáž na základovou desku nebo zemní vruty (jsou výrazně levnější).

Kompletní dodávka obsahuje: hrubou stavbu + rozvody sanity, izolaci stropu a podlahy, standardní elektroinstalace, standardní krytinu střechy (dřevěný šindel) a komín. Lze realizovat i alternativy dle přání.

Nadstandartní dodávka: Krbovou vložku, kachlová kamna, nátěr vnitřních stěn bezbarvým lakem, elektrické vytápění - akumulační přímotopy s mramorovou akumulační deskou, vybavení koupelny a WC, kuchyň a další dle přání.

Můžeme zajistit montáž zemních vrutů, které jsou výrazně levnější než základová deska.

Průběh stavby: Montáž hrubé stavby je do 3 měsíců od podpisu smlouvy, ostatní práce budou skončeny za další 2 měsíce dle smlouvy.

profily

 

Výroba

images/resized/images/stories/demo//g1_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g2_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g3_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g4_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g5_75_55.jpgimages/resized/images/stories/demo//g6_75_55.jpg

více článků...

Nechte si poradit jak si správě vybrat.
Je srub jen pro nejbohatší ? Samozřejmě že ne.
Bojíte se srubu ve městě ? Není proč se bát.